Wybierz język: Wersja polskaEnglish version


Śląskie Centrum Rehabilitacji w Ustroniu
Dzisiaj jest 2016-12-03, godzina 16:32
  
Strona główna >O szpitalu

O szpitalu

 

„ Rehabilitując – uczymy i zapobiegamy, dajemy każdemu szansę na dłuższe i lepsze życie. Nasz Szpital to Szpital z sercem

 

 Śląskie  Centrum  Rehabilitacji  i  Prewencji   to  specjalistyczny  szpital  rehabilitacyjny,  o najwyższym poziomie referencyjności.
Jesteśmy  zespołem wybranych i oddanych pacjentom fachowców, wyspecjalizowanych we wczesnej szpitalnej i ambulatoryjnej rehabilitacji osób po przebytych zawałach i operacjach serca oraz urazach i zabiegach ortopedycznych.

W  naszej  pracy  kontynuujemy  i  rozwijamy  cenne   doświadczenia   zdobyte  w  trakcie  10 letniego  funkcjonowania jako  Wydział Zamiejscowy Górnośląskiego  Centrum  Rehabilitacji "REPTY" w Tarnowskich Górach, ośrodka , który współtworzył uznany w świecie polski model rehabilitacji.

Jakość naszych usług potwierdza wybór szpitala przez Ministerstwo Zdrowia, jako referencyjnego Regionalnego Ośrodka Rehabilitacji Kardiologicznej, jednego z ośmiu w kraju, a także Certyfikat Akredytacji Ministerstwa Zdrowia, przyznawany nam od 14 lat . Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji posiada Certyfikat ISO w zakresie usług medycznych ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej, akredytację Ministerstwa Zdrowia do prowadzenia staży kierunkowych lekarzy w zakresie rehabilitacji medycznej, jest członkiem Krajowej Sieci Szpitali Promujących Zdrowie.

 

© 2010 Śląskie Centrum Rehabilitacji i Prewencji w Ustroniu. Wszystkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie: m3.net. Strona napędzana przez CMS myWeb.

Ta strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zamknij